Tkaniny dzieciece sklep


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep

#1 Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:43

Czy sklep, który oferuje tkani dla dzieci to intratny pomysł na interes?

Właśnie ten esej ma wykazać, iż każdy interes dobrze przemyślany może przynieść zarobek jego właścicielom. Po pierwsze powinno się podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który sprzedaje zbliżony asortyment. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam opieranie biznesu jedynie o handel w Internecie. Sporo czytelników zada pytanie, dlaczego mam takie zdanie?

Będę starał się to objaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku winniśmy wyszczególnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po okresie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa składka ZUS to kwota 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy koszt i można go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Wracający do promocji sklepu w Internecie. Powinno się wybrać słowa kluczowe do promocji. Przykładowo dla polar minky sklep internetowy koszt miesięczny to wydatek od 150 do 180 zł. Tego rodzaju fraz powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2000 zł za miesiąc. Do tego dochodzą inne wydatki związane z reklamą. Należą do nich również marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep internetowy nie będzie z dnia na dzień. A, więc w początkowej fazie trzeba pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji naszych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub podobne serwisy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Koszt za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wybranych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość