Opieka Niemcy, zarobki oraz warunki pracy w Niemczech


Wiadomość
Autor
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, zarobki oraz warunki pracy w Niemczech

#1 Postautor: annasowa90 » 24 paź 2016, 12:59

Witam, wielokrotnie spotkać się można w internecie z propozycjami pracy, które dotyczą opieki osób starszych w Niemczech. Coraz częściej sama zastanawiam się nad podjęciem takiej posady. Mimo to nie wiem czego można się spodziewać. Obawiam się odrobinę wyjazdu za granicę, gdyż nie znam dobrze języka niemieckiego. Jednak słyszałam niesłychanie wiele pozytywnych opinii osób, które korzystały z propozycji pracy jako opieka Niemcy. Ponoć taka praca ma wiele zalet, jeżeli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszelkie posty z odpowiedziami.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Opieka Niemcy, płace oraz warunki pracy w Niemczech

#2 Postautor: krzysiekfila » 24 paź 2016, 13:10

Witam! To prawda, że bardzo często słucha się o pozytywnych opiniach wyjazdu do pracy do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz bardziej rozwinięta oraz szuka się robotników - sama miałam szansę wykonywać taką pracę przez trzy lata, a dzisiaj przygotowuje się do kolejnego wyjazdu. Nie powinnaś się obawiać niczego, gdy korzystasz z sprawdzonej agencji. Stale masz prawo zwrócić się do nich o wsparcie. Praca ta zapewnia wiele pożytków bowiem masz prawo zdobyć doświadczenie, zaznajomić ciekawe miejsca, a przede wszystkim przyuczyć się języka. W wolnym czasie możesz również pozwiedzać. Jeśli zdecydujesz się to przekonasz się o tym samodzielnie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości