Jak inne firmy to robią?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

#1 Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Część, posiadam firmę która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, ale dużo ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie nienaturalnych odnośników może zaszkodzić stronie WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FaceBooku. Ale nie można wyszukać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

#2 Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze Internet nie jest najlepszym źródłem informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Parę linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne strony mają ich setki. Dlatego powinieneś zacząć ich budować o wiele więcej. Jest wiele stron gdzie jesteś w stanie umieścić odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość