Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

#1 Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Cześć od jakiegoś czasu zajmuje się promocją swojej strony internetowej, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje cały czas odnośniki do pozycjonowanej strony internetowej. Zazwyczaj około dwudziestu sztuk dziennie. Staram się też udzielać na blogach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi rezultatów i od paru tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, że mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być problem? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta transportowe to większy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia umożliwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta może przemieszczać się bez konieczności nieustannego podłączenia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/13/modele-anatomiczne-kiedy-warto-je-nabywac-lub-mozna-spotkac-obnizki.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego zapewnia choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, są dopasowane do standardowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i osobie opiekującej się pacjentem. Idealnie nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Jak można poprawić pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:22

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony. Ułatwi to bardzo analizę profilu linków i przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest kilka niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Też przydałoby się dać niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie odnośniki - są nie najlepszej jakości. Miejsca, gdzie tworzysz linki są bardzo zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest równa zero. Stąd masz tego typu kłopoty z wbiciem strony pierwszej 10 wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić link do strony. Wtedy niewiele takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość