Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?

#1 Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Mam duży problem z moją stroną WWW. Od dłuższego okresu systematycznie obniża się w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona działa nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Kiedyś na hasło stomatolog Radom była w czołówce wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, malej również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Co jest powodem, iż moja strona systematycznie spada w wynikach?

#2 Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i dawały wielką moc domenie. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne pozyskują odnośniki do swoich domen i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samemu pozycjonować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości