Szukam interesującego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Szukam interesującego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

#1 Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:18

Cześć. Chciałbym podszkolić swoje umiejętności związane z trenowaniem osób w fitness klubie. W branży działam już od kilku lat. Jakiś czas temu odbyłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od ukończonego szkolenia upłynęło już sporo czasu i zaobserwowałem u siebie luki w wykształceniu. Kocham to co robię i chciałbym to robić na najwyższym poziomie. Dlatego szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Poszukuje ciekawego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

#2 Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Cześć, bardzo interesujące szkolenia prowadzi firma ECS ze stolicy. Mają profesjonalną kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam szkolenia instruktorskie Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz odnośnik do ich domeny: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na 100% znajdziesz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej znajdziesz ich w stolicy. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam zaliczyłem taki kurs instruktorki i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość