Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


Wiadomość
Autor
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

#1 Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam drobny kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony codziennie buduje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla pozostałych fraz nie mam takiego kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

#2 Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Cześć. Cieszę się, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś poradzić. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, lecz nie wiem czy zauważyłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą również skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia usunięte odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na tworzeniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc takie odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni także budować dużą liczbę linków, co przekłada się na ciągłe przetasowania w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość