Jakie występują różnice w systemach alarmowych?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jakie występują różnice w systemach alarmowych?

#1 Postautor: mariusznowak » 22 wrz 2016, 11:48

Cześć. Chcę poruszyć temat systemów alarmowych do budynków mieszkalnych. W najbliższym czasie będę musiał założyć alarm w swoim nowo budowanym mieszkaniu i chciałbym wybrać odpowiednie rozwiązanie. Poprzez najkorzystniejsze rozwiązanie rozumiem sprawdzony i funkcjonalny system alarmowy. Dlatego zależy mi na zdaniu osób, które montują takiego typu systemy alarmowe w budynkach oraz osób, które mają system alarmowy. Czytają poradniki na stronach oraz blogach doszedłem do wniosku, że powinienem wybrać markę Satel. Lecz jest wiele sprzecznych opinii dotyczących wyboru czujek oraz ich rozmieszczenia. Tak, więc będę wdzięczny za waszą wypowiedź.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Jakie są różnice w systemach alarmowych?

#2 Postautor: henryk1965 » 22 wrz 2016, 12:02

Cześć. Rzeczywiście w wyszukiwarce można znaleźć dużo sprzecznych informacji. Identycznie jest z alarmami do domu. Najczęściej piszą o nich osoby, które mają z nimi najmniej wspólnego. Niedrogie alarmy w Warszawie http://wkaczorowski.pl oferuje ta firma. Na ich stronie znajdziesz sporo przydatnych informacji. Jeżeli chodzi o wybór producenta urządzeń, to jak najbardziej jestem w stanie polecić firmę Satel. Jest to lider tej branży a ich urządzenia charakteryzują się bardzo dużą żywotnością. Właściwie zamontowany alarm powinien zostać podzielony na parę stref. Bardzo ułatwia to ochronę domu jak jesteśmy w środku. Polecam również użycie 2 typów czujek: kurtyny i pospolite czujki termiczne.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość