Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

#1 Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Posiadam już przetłumaczoną stronę internetową i czas zastanowić się nad promocją w tamtejszej wyszukiwarce. Mam parę kwestii , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy ciężko będzie rozreklamować stronę WWW na frazy tego typu: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki czas potrzebuje firma pozycjonująca na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypromować stronę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności agencji SEO, która podejmie się promocji strony. W tej materii pośpiech tylko zaszkodzi. Jeżeli chodzi o trudność to są to ciężkie frazy. Ale można je wypromować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Gadanie na śniadane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość