Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz czterolatki w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Dzień dobry, potrzebuje lekarza z Zielonej Góry przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do ślęczenia w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia wg mnie jest tam archaiczny. Dlatego potrzebuje dobrego pediatry, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:09
autor: krzysiekfila
Cześć. Miałem taki sam kłopot co ty z synkiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru gabinetów. Nie było kłopotu z zamówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i bez problemów. Inne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, iż pediatra wiedział jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie recept.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie recepty przepisywać. Na okrągło te same antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w Polsce panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: